Náušnice z chirurgické oceli

Ocelové náušnice z chirurgické oceli

Náušnice jsou ozdobou takřka každé ženy a mnohdy i muže. V současné době je na trhu široký výběr z náušnic nejrůznějších materiálů, velikostí, typů atd. K dostání jsou náušnice dřevěné, ocelové, stříbrné, zlaté, různé originální kousky bižuterie, kruhy, visačky, placky, perly, tečky,…

Výhody náušnic z chirurgické oceli

Předností všech šperků z chirurgické oceli je zejména skutečnost, že nezpůsobují žádné alergické reakce, nepodléhají oxidaci, drží tvar i barvu a jsou cenově přijatelné.

Pozor na náušnice ze zahraničních dovolených

Je sice hezké si dovést ze zahraniční dovolené jedinečné náušnice, ale nezapomeňte na hygienu. Ručně vyrobené náušnice zakoupené na tržnici si raději nejprve vydezinfikujte (nebo alespoň tu část, kterou si dáváte do ucha).

Příliš těžké náušnice

Pokud si potrpíte na větší nápadné náušnice, při koupi berte v potaz i jejich váhu. Některé modely totiž váží opravdu hodně a jejich nošení se může stát nepříjemnou záležitostí.

Náušnice z chirurgické oceli – skvělý dárek

Jedním z dárků, kterým nepohrdne téměř žádná žena, jsou slušivé náušnice. Tento šperk dokáže skvěle doplnit outfit a dotáhnout ho k dokonalosti.

Současná móda upřednostňuje velké, barevné, zdobené a nápadné náušnice z netradičních materiálů, tak jako jsou i náušnice z chirurgické oceli.

Hravé náušnice

Ulítáváte na bláznivých doplňcích? Právě na náušnicích se můžete dosyta „vyřádit“. Náušnice se mohou inspirovat velikonočními motivy, mohou vypadat jako ovoce, malířské palety, zvířátka, knoflíky, peří, listy, smajlíci…A co takhle si pořídit náušnice v designu lega? Zdá se vám tento nápad příliš jednoduchý? Uvidíte, že s tímto kouskem vzbudíte pozornost okolí! Dobře vypadají zejména náušnice jako kostičky z lega.

Nenašly jste náušnice, které by vás zaujaly? Nevadí, vyrobte si je sami. V poslední době se domácí výroba náušnic hodně rozšířila.

Náušnice pro děti

Pro malé slečny parádnice pořiďte například dětské náušnice ve tvaru srdíček, motýlků, kapek, kytiček apod.